Sot zgjedhjet per kreun e PS-se se Tiranes
Albeu.com
Sot, pritet që 280 anëtarë të Asamblesë së rrethit të Tiranës të zgjedhin, përmes votimit të fshehtë mes dy kandidatëve, Pjerin Ndreu dhe Bledar Doracaj. Votimet do të nisin sot, në orën 11:00, në Akademinë e Arteve dhe ...... pritet që brenda orëve të pasdites edhe socialistët e rrethit të Tiranës të kenë kryetarin e tyre të ri, i cili do të jetë automatikisht edhe anëtar i Asamblesë Kombëtare, ashtu si edhe kryetarët e rretheve të tjera.
Shtuar më 11/07/2010, ora 11:39
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori