Sot mos e harroni çadrën kur të dilni nga shtëpia, ja temperaturat
Sot moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu zonën veriperëndimore, ndërsa në verilindje dhe juglindje do të ketë rreshje bore. Era do të jetë e vrullshme me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi maksimale deri në 25 m/sek në bregdet.

Dallgëzimi do të jetë i forcës 6-7 me lartësi vale 2,0 –3,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të mëtejshme.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore -2/9°C
Zonat e ulëta 3/13°C
Zonat bregdetare 4/13°C
Shtuar më 12/03/2019, ora 08:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori