Sot dita me e nxeht e vitit, vdesin 3 veta
Albeu.com
Temperaturat e larta qe kane kapluar Shqiperine dhe Ballkanin ne pergjithesi shkaktojne edhe vdekjen e tre njerezve.Si pasoje e te nxehtit 2 persona kane vdekur ne Gjirokaster dhe nje tjeter ne Permet.
Sipas sinoptikaneve dje ka qene dita me e nxehte e vitit kur termometri ne Cerrik shenoi 36 grade celcius. Nderkaq sipas parashikimeve te tyre temeraturat do te vazhdojne te jene te larta edhe ne ditet ne vazhdim. Ne dy ditet e ardhsme nuk priten te reshje. albeu
Shtuar më 28/06/2005, ora 22:53
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori