Sot blogere luksi, nusja e Berishës paska qenë dikur këngëtare (FOTO LAJM)

Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri.

Prej shumë vitesh ajo ka pushtuar revistat e modës në Shqipëri dhe jashtë vendit si dhe është një ndër personazhet më të komentuara në median rozë për jetën e saj private.

Por a e dini se Armina Mevlani ka qënë këngëtare?

Po, në moshë mjaft të vogël ajo ka kënduar në disa festivale për fëmijë.

Siç mund t'a shihni në galerinë e bashkëngjitur lajmit, Armina e vogël është shumë simpatike. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2018, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori