Sot "armiq", në gjimnaz Tahiri kishte shoqe banke deputeten demokrate

Pëlqej
Saimir Tahiri, Ogerta Manastirliu dhe Jorida Tabaku kanë qënë shokë klase në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë.

Një foto e rrallë tregon regjistrin e vjetër të kësaj klase, ku pikasin 3 emrat e lartë përmendur.

Sot, të tre janë politikanë të rëndësishëm, Manastirliu është ministrja e Shëndetësisë, Tahiri ish-ministër i brendshëm, nën hetim, Tabaku është deputete e Partisë Demokratike.

Pavarësisht se sot janë kundërshtar, Tabaku dhe Tahiri ishin të ulur në të njëjtën bankë. /albeu.com/

Shtuar më 24/04/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori