Soreca dhe ambasadorët e tjerë takojnë Bashën
Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka shkuar në selinë e Partisë Demokratike, për tu takuar me kryedemokratin, Lulzim Basha.

Në takim, e pranishme do të jetë dhe e ngarkuara me punë e SHBA-ve Leyla Mosses Ones, ambasadori Gjerman në Tiranë, ai i Britanisë së Madhe dhe e ngarkuara me punë e ShBA, do të jenë në takim me kryedemokratin.
Shtuar më 12/11/2019, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori