Sonila Meço, xheloze e "tmerrshme" për bashkëshortin e vajzën (FOTO LAJM)

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço ka nisur pushimet e fundjavës bashkë me familjen.

Ajo ka postuar në Facebook një foto ku shprehet xheloze për marrëdhënien babë e bijë, mes bashkëshortit dhe vajzës së tyre.

"ǒnuk do jepja ta di për ç’diskutojnë kur nuk jam aty, këta të dy...! Kohë sekretesh at’ e bijë"- shkruan MeçoFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori