Sokol Olldashi: Vrasjet, përgjegjës Edi Rama
“Reagimi i policisë ka qenë mjaft profesional pasi ajo ka arritur të përballojë një situatë mjaft të vështirë”, ka thënë ministri i Punëve Publike të Shqipërisë, Sokol Olldashi. Ai i bëri këto deklarata duke komentuar protestat e dhunshme në Tiranë.

Olldashi akuzoi kryetarin e Partisë Socialiste, Edi Rama, për vrasjen e protestuesve.

“Fakti që ata janë qëlluar nga afër, do të thotë se janë qëlluar nga turmat dhe Edi Rama është përgjegjës i të vrarëve”, tha Olldashi.
Shtuar më 22/01/2011, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori