Sokol Balla largohet nga TCH, për Vjollca Hoxhën nuk shembet Roma
Përmes një postimi në Twitter mbremjen e djeshme, Balla njoftoi se ka ndarë rrugët me televizionin e njohur.

Ai shkruante:

"Sot rrugët ndahen këtu me Top Channel."

Por, mesazhi i tij natën e ndërrimit të viteve nuk ka ngelur pa përgjigje. Ka qenë vetë Vjollca e cila me ironi i është përgjigjur, duke treguar se Balla nuk është i pazëvendësueshëm.

Në një shkrim postuar edhe në faqen e ëebit të Top Channel, ajo thotë:

Natyrisht që ikja e Sokol Ballës është një goditje, por nuk është fundi. Ka plot të tjerë në tregun mediatik që mbushin boshllëkun e krijuar, bile edhe mund të jenë më të mirë. Kjo nuk do të thotë se Sokol Balla nuk është gazetar VIP dhe me një zgjuarsi e nuhatje te lindur për gazetar. Por nuk u shemb Roma se iku Koli.” /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2018, ora 20:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori