Sokol Balla e nis punën me një "Fake News"
Sokol Balla është prezantuar tashmë në Vizion Plus dhe do të nisë edhe emisionin e tij në këtë televizion.

Në prezantimin e spotit të emisionit ai ka luajtur me fjalët duke vendosur në fillim të tij "Fake Neës", e cila më pas kthehet në "Real Story" që do të jetë edhe emri i emisionit të Ballës.

Balla u largua nga Top Channel pas 12 vitesh aty duke marrë drejtimin e Vizion Plus.

Shtuar më 15/01/2018, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori