Socialisti i preferuar? Grida Duma habit me përgjigjen e saj

Mëngjesin e sotëm Grida Duma ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” ku ka folur si rrallë herë për jetën private dhe atë politike.

Gjatë intervistës, Grida Duma është pyetur se cili është politikani apo politikania që ajo preferon më shumë nga PS-ja, e zëdhënësja e grupit parlamentar të PD-së i është përgjigjur duke zgjedhur si të preferuar Olta Xhaçkën, duke shtuar se e vlerëson për aftësinë në të folur.

Kujtojmë se Olta tashmë mban pozicionin e Ministres së Mbrojtjes. /albeu.com/

Shtuar më 27/09/2017, ora 09:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori