Socialistët dalin nga vila e diktatorit, ja ku fillon fushata zgjedhore
Ka përfunduar darka e punës e kryeministrit Edi Rama me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok, vile kjo e ish-diktatorit famëkeq Enver Hoxha.

Darka u zhvillua për të koordinuar fushatën elektorale të 30 qershorit.

Fushata elektorale do të nisë nga Tirana me një tubim elektoral që do të mbahet më 1 Qershor në ambientet e Parkut Olimpik ora 17:00.
Shtuar më 28/05/2019, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori