Socialistët braktisin komisionin pas akuzave të PD-së për Xhafajn
Grupi parlamentar i Partisë Demokratike ishte i pranishëm në mbledhjen e Komisionit të Medias.

Spaho dhe Noka kanë marrë fjalën në komisionin e medias, duke kërkuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafajt.

Deputetët e PS-së braktisën mbledhjen pas debateve për ministrin e Brendshëm.

Vokshi, pas largimit të deputetëve të PS-së, u shpreh se kolegëve të mazhroancës u erdhi urdhri me telefon që të braktisnin komisionin. /albeu.com/

Shtuar më 15/05/2018, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori