"S'më pëlqejnë lartësitë", si përgjigjen socialistët kur ngacmohen për kullat (VIDEO)
Në cilin nga 6 kullat që do të ndërtohen tek Teatri do të donit të jetonit?

Kjo ka qënë pyetje me të cilën janë përballur deputetët e Kuvendit të Shqiërisë, para votimit të ligjit.

Deputetët e opozitës kanë qënë të prerë në përgjigje duke deklaruar se janë kundër prishjes së Teatrit ndërsa deputetët e maxhorancës nuk kanë kursyer ironitë duke deklaruar se tek kulla e 7-të.

Ndërkohë që Elisa Spiropali thotë se nuk i pëlqejnë lartësitë dhe ndaj nuk do të ketë shtëpi të sajën në një kullë. /albeu.com/Shtuar më 06/07/2018, ora 12:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori