S*ks me vëllain, Rita Petro tregon mallkimin më të rëndë që ka marrë
Rita Petro është një nga poetet më të njohura në Shqipëri dhe në
dhjetorin e kaluar ajo u kthye në një nga personazhet më të komentuara.

Kjo për shkak të poezisë" Mallkimi i Parë", i cili fliste për marrëdhënien e motrës me të vëllain.

E ftuar në emisionin Thumb poetja ka rrëfyer mallkimin më të rëndë që ka marrë për shkak të poezisë.

"Mallkimi më i madh ishte një grua që më shkruante, të hënkshin krimbat! Sikur unë t’i kisha bërë të keqen më të madhe të jetës së saj", – ka rrëfyer Rita. /albeu.com/

Shtuar më 24/06/2018, ora 10:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori