Skrapar, persona të paidentifikuar grabisin 35 milionë lekë në një banesë
Grabitet nga persona të paidentifikuar një banesë në Skrapar. Sipas informacioneve që vinë nga policia, banesa e grabitur është në pronësi të shtetasit Lulzim O.

Sipas deklarimeve të pronarit, rezulton që grabitësit të kenë vjedhur një shumë prej 35 milionë lekësh. Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Shtuar më 17/04/2014, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori