Skenare e strategji, Meta flet për protesta të mëdha në Shqipëri
Kreu i Shtetit Ilir Meta ka paralajmëruar se do ta ngrejë edhe një herë popullin shqiptar, por kjo do të ndodhë sipas tij në kohën e duhur.

Meta:Mos e provokoni popullin shqiptar. I ngre unë dhe vetëm një herë, do ti ngre atëherë kur duhet. Atë ditë që do të jetë dita e fundit

E kam me shpirt unë, me strategji. Kam vite që nuk fle gjumë. Tani po vjen momenti final dhe askush nuk mund t thotë nesër se presidenti nuk na tha.

Këtu institucionet kanë rënë, shteti është kapur dhe është koha të ngrihet populli.

Çdo gjë në kohën e duhur!

Është beteja e parë që fillon rivendosja e rendit kushtetues në Shqipëri.
Shtuar më 30/10/2020, ora 22:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori