E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
S'kanë fund të këqijat për Shkëlzenin, pas mortit në familje... (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është zgjidhur një ndër çështjet më të komentuara në rrjetet sociale në lidhje me një ndër ish-çiftët e njohura, Shkëlzen Berisha dhe Sadije Berisha.

Pas ndarjes së zhurshme mes tyre dhe lidhjes së Shkëlzenit me bukuroshen Armina Mevlani, mes ish-çiftit lindi një problem shumë i madh.

Vite më parë, Sadija akuzoi publikisht ish-burrin e saj se nuk i kishte kthyer kalin ashtu si i kishte premtuar se do ia kthente pasi t’i vaksinonte dhe të pajiseshin me pasaportë.

Por pas debateve duket se Sadija ka fituar të drejtën për të mbajtur kalin e saj.

“Meri është rikthyer”, shkruan Sadija krah fotove të publikuara në Facebookun e saj.

Rikujtojmë që familja Berisha po përjeton një humbje të madhe në familje pasi motra e vetme e Sali Berishës u nda dje nga jeta. /albeu.com/


Shtuar më 12/08/2017, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori