Skandaloze, e reja hyn në farmaci e vjedh portofolin e farmacistes (VIDEO)
Pëlqej
Një vjedhje skandaloze ka ndodhur në ish-Bllok në Tiranë ku një vajzë ka hyrë në një farmaci dhe ka vjedhur portofolin e farmacistet.

Rasti skandaloz është publikuar nga gazetarja Irena Shabani e cila ka bërë thirrje për të gjetur hajduten.

Denoncimi i gazetares

Ne videon dhe pamjet e meposhtme do te shihni nje hajdute qe vjedh portofolin e mikes sime farmaciste dje ne nje nga farmacite e bllokut.

Duke qene se policia e shtetit nuk na jep dot nje “dore” te gjejme hajduten, kerkoj ndihmen tuaj duke i bere share derisa dikush ta identifikoj personin. /albeu.com/

Shtuar më 22/10/2017, ora 09:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori