Skandaloze, burri në moshë i fut duart vajzës në autobuzin e Kamzës (VIDEO)
Manjakët në urbanë janë kthyer në shumë shqetësues për femrat.

Duke pasur një fluks të madh të udhëtarëve, ata gjejnë rastin të ngjiten pas vajzave për t'i prekur dhe bërë skena të turpshme.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe sot në urbanin e Kamzës.

Në videon e dërguar tek "JOQ" nga një grua e cila ka parë skenën dhe e ka filmuar, shihet një burrë që me stil ul dorën dhe prek të pasmet e një vajze të veshur me fustan.

"Kur sta le gruja ne dark. Sapo ndodhi ne autobuzin e Kamzes turp i zotit.

Goca ishte 25-27 burri tek 45 vjec. Me qar kptova i vinte zor me i fol se e shikoi 2 her me inat po nuk kishte ku te shkonte se autobuzi plot ai u ngjiste nga mrapa, kjo u largonte ai prap mrapa saj, skene skandaloze!

Te mendosh qe shume te reja bien pre e manjakeve te tille ne urbane", ka shkruar gruaja që ka filmuar skenën. /albeu.com/

Shtuar më 03/08/2018, ora 08:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori