SKANDALI/ U përurua vetëm një javë më parë, përmbytet parku "Rinia" (FOTO&VIDEO)
Tirana sot u karakterizua nga një mot i paqendrueshëm me reshje shiu dhe kaq mjaftoi që Parku Rinia i naguruar vetëm një javë më parë të përmbytet.

Ashtu sikundër mund të shihni dhe në pamje, e gjithë hapësira është përmbytur.

Ky investim, i bërë për t’i dhënë parkut një tjetër formë mësohet se ka kushtuar rreth 1 milionë dollarë.

SKANDALI/ U përurua vetëm një javë më parë, përmbytet parku "Rinia" (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 06/06/2020, ora 23:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori