Nikoll Lesi: Meta ka filmime të një ambasadori që bën s*ks me zyrtaren e Ramës
Pas ambasadorit Borchardt, i cili pasditen e sotme u shpall non-grata nga Presidenti Ilir Meta, e ka radhën një tjetër ambasador.

Nikoll Lesi shkruan se burime të rezervuara për ata kanë treguar se një ambasador tjetër është në listë në listë për t’u shpallur non-grata nga Meta.

Sipas tyre, arsyeja mësohet të jetë një video ku ambasadori në fjalë shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një zyrtare të kryeministrit Edi Rama.

Gjithashtu, të njëjtat burime shkruajnë se janë gjetur fatura dhe se janë regjistruar biseda që janë jashtë statusit të tij diplomatik


Emri i ambasadorit pritet të bëhet publik në momentin e duhur.

Ditën e sotme, presidenca njoftoi se presidenti Ilir Meta ka shpallur si të padëshiruar ambasadorin e OSBE në Tiranë, Berndt Borchard pasi sipas Metës fakti qe Borchardt vuri në diskutim Dekretin e Presidentit për zgjedhjet vendore në Shqipëri në qershor 2019 dhe që i tregoi publikisht gishtin e mesit qytetareve shqiptare, teksa protestonin lirimin e protestuesve të Unazës së Re, e bëjnë atë të padëshirueshem.

Vetë ambasadori është shprehur se atë natë protestues ishin vetëm burra dhe se e kishin terrorizuar./KJ

Shtuar më 18/11/2019, ora 18:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori