Skandal në Tiranë, çifti bën veprime të turpshme në autobus (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një ngjarje shumë e shëmtuar ka ndodhur gjatë ditës së sotme në një nga autobusët e unazës në Tiranë. Në foton e publikuar nga JOQ duket një çift i vendosur në një nga cepat e autobusit duke kryer veprimeturpshme në publik.

Udhëtarët e autobusëve urban janë bërë shpesh dëshmitar të skenave të shpifura nga manjakë apo personazhe me probleme mendore, por duket se kjo kalon çdo limit. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.