Skafi italian me 3 persona në bord ngec në grykëderdhjen e Semanit
Një skaf me dy shtetas italian dhe një shqiptar është bllokuar nga dita e djeshme në grykëderdhjen e Semanit. Sipas burimeve skafi ishte nisur nga Durrësi në një shëtitje për të vizituar bregdetin dhe ka ngecur në Seman për arsye ende të paqarta.

Personat e bllokuarskaf kanë lëshuar alarmin për ndihmë, por që prej orës 23:00 të mbrëmjes së djeshme askush nuk ka shkuar t’i ndihmojë. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori