Situatë alarmante, rindizet zjarri në Shëngjin (VIDEO)
Gjatë mbrëmjes së djeshme është aktivizuar sërish zjarriShëngjin.

I gjithë Shëngjini është rrethuar nga flakët, teksa terreni malor e vështirëson ndërhyrjen e zjarrfikëseve që kanë mbërritur në vendngjarje.

Ndërkohë bëhet me dije se në malin e Shëngjinit ka mbërritur edhe ushtria.

Në ndihmë për të shuar flakët e zjarrit kanë ardhur edhe zjarrfikëset nga Tirana, Shkodra dhe Mirdita.
Shtuar më 24/08/2019, ora 07:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori