Situata në Europë, Basha i ftuar në ceremoninë e organizuar në Berlin
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha merr pjesë sot në ceremoninë zyrtare të raportit të përvitshëm të Presidentit të Këshillit të Bashkimit Europian Herman Van Rompuy mbi situatën në Europë e cila zhvillohet në Berlin.

Presidenti Van Rompuy do të bëjë një prezantim vjetor të gjendjes politike, ekonomike dhe shoqërore të Europës gjatë këtij viti dhe rrugën përpara gjatë vitit të ardhshëm. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2013, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori