Silva Bino nga spitali: Kalova një formë të rëndë të COVID-19
Shefja e Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino e cila u infektua me COVID-19 vetëm pak kohë më parë ka pasur një komunikim online me gazetarët.

Ajo është shprehur se ka kaluar një formë të rëndë të COVID-19.

Gjithashtu Bino bëri me dije se gjendet e shtruar në spital dhe se po merr mjekim për koronavirusin.

Silva Bino u shtrua në spitalin Infektiv, ku edhe vijon të marrë trajtimin mjekësor.


Shtuar më 08/10/2020, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori