Silva Bino infektohet me koronavirus, shtrohet urgjent në spital
Silva Bino është konfirmuar me koronavirus.

Shefja e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtarja e Komitetit të Ekspertëve për Pandeminë është shtruar të premten tek Infektivi me temperaturë 39 gradë.

Albeu.com mëson se aktualisht, Bino është në gjendje të stabilizuar shëndetësorë, nën kujdesin e mjekëve, ndërsa temperatura i është ulur. /albeu.com

Shtuar më 28/09/2020, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori