Si u festua ndërrimi i viteve në qytetet e Shqipërisë (VIDEO)
E gjithë Shqipëria ka festuar mbrëmë ndërrimin e viteve. Festime pati edhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë.

Sheshet u mbushën me qytetarë që shijuan hedhjen e fishekzjarreve dhe uruan për një vit të ri më të mirë se ai që lamë pas.

Ndiqni më sipër kronikën pa koment të televizionit Oranews për atmosferën në të gjitha qytetet e Shqipërisë. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2015, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori