Si s’u veshe kurrë o goc! Tayna i nxjerr "bojën" vetes me fotot hot (FOTO LAJM)

Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara në rrjete sociale.

Artistja, e cila numëron mbi një milion ndjekës në Instagram, nuk heziton të ndajë me fansat foto e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo hapi galerinë dhe postoi në Instastory disa foto që i ka realizuar në vende të ndryshme.

Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte fotoja ku shfaqej e veshur me reçipeta në një vend me dëborë.

"Si s’u veshe kurrë o goc, do thoshte fjala e urtë popullore", ka shkruar reperja, duk i paraprirë në njëfarë mënyre komenteve negative.
Shtuar më 15/10/2020, ora 16:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori