Si rrallë herë, Hoxha zbulon "bishën" që nuk e lë kurrë në rrugë (FOTO&VIDEO)
Gazetari Artan Hoxha ka udhëtuar në veri të Shqipërisë, aty ku tashmë dëbora ka mbuluar cdo gjë.

Pavarësisht terrenit të vështirë, Hoxha ia ka dalë të arrijë destinacion falë makinës së tij Mercedes Benz 240.

Një makinë jo e zakonshme për terrene dhe kohë me dëborë, por Hoxha shprehet se kjo makinë është një mbret që nuk të lë kurrë në baltë.

Postimi i plotë:

Me Mercedes Benz 240, mbretin e makinave qe kur kam lindur e deri me sot.

Rrezik eshte me i madh se une në moshe🤣🤣🤣

Duket shume jashte mode, pak i ngadalte, i mungojne salltanetet e veturave moderne, por eshte si tanks, 100% i sigurt.

Nuk te le kurre në rruge pavarsisht terrenit dhe kushteve të motit.
Me te, nuk ka stuhi bore, qe të kthen pas...

Si rrallë herë, Hoxha zbulon "bishën" që nuk e lë kurrë në rrugë (FOTO&VIDEO)

Shtuar më 11/01/2021, ora 17:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori