Si ranë në pranga hajdutët shqiptarë në Itali nga bisedat e tyre në WhatsApp (VIDEO)
Tre të rinj shqiptarë kanë grabitur një banesë në Milano të Itanlisë, krim për të cilin u arrestuan ditën e sotme.

Policia Italiane ka publikuar pamjet e grabitjes.

Siç shihet në videon e mësipërme duket se shqiptarët nuk e kanë për herë të parë grabitjen nëpër banesa, pasi janë mjaft mirë të organizuar dhe e dinë se çfarë duhet të bëjnë.

Gjatë arrestimit atyre iu zbuluan 5000 euro, 6000 dollarë si dhe sende të tjera me vlerë.

Ata u arrestuan sot, pas zbulimit që iu bë nga bisedat e tyre në WhatsApp me banorët e zonës, ku përpiqeshin që t’u shisnin çfarë kishin grabitur deri më tani. /albeu.com/Shtuar më 13/02/2017, ora 21:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori