"Si po e ndihmon Edi Rama Klement Balilin"
Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha edhe sot i është rikthyer çështjes Balili ku akuzon kryeministrin aktual Edi Rama për ndihmesë ndaj tij.

Sipas Berishës Policia greke ka kërkuar informacione të mëtejshme për Balilin po ato nuk i janë dhënë nga pala shqiptare me urdhër të Edi Ramës.

Postimi i Berishës:

Denoncohen lidhje te reja te Eskobarit me Ediskobarin!

Rama peng i policise greke!

Lexoni mesazhine qytetarit dixhital. sb

Mirembrema doktor!

Dua te ndaj me ju informacione konkrete per baronin e droges Kelmend Balili,me lidhjet qe ka me politiken Rama dhe me drejtusa te l’arte policie.

Doktor Pak muaj me pare ne Greqi u arrestua shefi rendit te Kurbinit Vangjel Xhavara,i cili u kap me nje sasi prej 1 ton kanabi

Sipas informacioneve tek kjo Sasi droge ka pasur pjese Kelmend Balili dhe nipi I vet Rigels Balili

Ky informacion Esht teper I sakt doktor sepse vet Vangjel Xhavara ka shprehur se droga dhe puna ishte e Balili t ,dhe se Nese ata Nuk do interesohen per ta nxierre jashte ai do tregoj gjithcka rreth autorve Rigels Balili dhe Kelmend Balili

Keto informacione policia greke I di Shum mire por nuk ka bashkpunim korrekt me policin shqiptare

Te pershendesim doktor
Shtuar më 24/01/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori