Si kurrë më parë, Yuri Kim shijon tingujt e çiftelisë (VIDEO)
Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim sot është shkëputur nga takimet zyrtare.

Ajo është shfaqur shumë ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim, teksa shihet pranë një të moshuari që i bie çiftelisë.

Larg kostumit zyrtar dhe veshur më xhinsa, Kim ka shijuar tingujt teksa duket e befasuar nga muzika shqiptare.


Shtuar më 05/07/2020, ora 23:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori