Si kurrë më parë, Rama në vështirsi para gazetarëve ngre zërin: Më lini të flas! (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës tek "Real Story" po përballet me një debat të nxehtë me gazetarët dhe analistët e ftuar.

Gazetari Alfred Lela dhe Agron Gjekmarkaj i kanë bërë të vështirë kryeministrit Rama debatin në studio dhe është detyruar të ngre zërin si kurrë më parë në një studio televizive.

"Më liniflas, kam 10 minuta që po mundohem të flas, pse smë liniflas..."- tha ndër të tjera Rama.

Shtuar më 21/05/2020, ora 21:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori