Si është të t'i fusë duart Presidenti? Monika Kryemadhi çudit me përgjigjen
Pëlqej
Kryetarja e LSI është vënë në siklet gjatë një interviste në "Zjarr Tv" ku është pyetur se si është të të fusë duart presidenti Meta, bashkëshorti i saj.

"Në fakt jo çdo femër e ka fatin t'ia fusi duart Presidentit, kështu që unë kam qenë me fat, ashtu sikurse dhe ai ka qenë me fat që ose t'i fusi duart, ose t'ia fusi duart, njërës prej drejtueseve të opozitës"- tha Monika Kryemadhi duke shkaktuar të qeshura në studio. /albeu.com/

Shtuar më 19/04/2018, ora 09:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori