Si e mohoi Rama para 7 muajsh kandidaturën e Erion Veliajt (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama, përpara 7 muajsh ka mohuar zërat se Erion Veliaj do të ishte kandidat për Bashkinë e Tiranës për zgjedhjet lokale të vitit 2015.

Deklarata e kreut të qeverisë është bërë në Uells, ku ai u intervistua nga TCH.

I pyetur nga Sokol Balla se a do të kandidojë Veliaj për Bashkinë e Tiranës, Rama ka thënë se ministri i Çështje Sociale dhe Rinisë do ta çdojë deri në fund mandatin e tij./albeu.com/
Shtuar më 16/04/2015, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori