Si e kishte parandjerë të keqen, vajza që u vra sot ishte studente e ekselencës

Pëlqej
Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotmë në Tiranë ku një vajzë e re vetëm 21-vjeç është vrarë me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë QSUT-së dhe krimi është kryer nga një i kri vetëm 23-vjeç i cili nga raportimet e para thuhet se ishte i dashuruar me studenten e drejtesisë.

Viktima quhet Ariela Murati dhe ishte studente e Drejtësisë në vitin e 3 të shkollës së lartë.

Vajza ishte studente ekselente e Fakultetit te Drejtesise ne Tirane dhe me burse te plote.

Vajza ishte aktive ne rrjetet sociale dhe ndër fotografitë , duket njëra ku vajza ka pozuar në një poligon qitjeje dhe në komentet me shoqet ka treguar se nuk ka frikë nga armët dhe as nga njerëzit. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 00:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori