Si dukeshin Ardit Gjebrea dhe bashkëshortja në vitet e rinisë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ardit Gjebrea është një ndër figurat publike më të njohura në Shqipëri.

Karrierën e tij e nisi si një këngëtar ku me shumë sukses ka publikuar hite të pavdekshme, ndërkohë sot të gjithë e njohim si një ndër moderatorët më të dashur për publikun.

Por si duket Ardit Gjebrea në rininë e tij?

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një foto në Instagram ku është bërë nostalgjike për babain e saj.

Ndërsa këtë imazh të veçantë të disa viteve më parë që këngëtarja ka publikuar shfaqen edhe çifti i njohur shqiptar Ardit Gjebrea dhe Anila Beko.

Vlen për t’u theksuar që çifti duket mjaft simpatik ndërkohë Anila vazhdon të jetë po aq vajzërore edhe në ditën e sotme. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2017, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori