Si dukej e dashura e Ledri Vulës në dasmën e Elitës dhe Gjikos (FOTO LAJM)

Prej kohësh Ledri Vula është përfolur për një lidhje me një vajzë me emrin Sara, lidhje për të cilën Ledri ka preferuar të mos flasë kurrë publikisht.

Megjithatë çiftit i kanë publikuar shpesh foto me njëri-tjetrin dhe i kanë kapur mat bashkë nëpër evente.

Siç ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme në dasmën e Elitës dhe Gjikos.

Ledri ka qenë i ftuar çift me Sarën të cilën nuk e pamë në postimet e reperit, por ka qenë grimierja e njohur Sellma që e ka zbuluar prezencën e saj atje.

Në postimin në Instastory Sellma shfaqet përqafuar me Sarën teksa e puth, shkruan Xing.

E dashura e Ledrit duket shumë simpatike teksa kishte zgjedhur një look natyral për dasmën e Elitës dhe Gjikos. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2018, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori