Shullazi kërkon lirinë, Gjykata e Lartë nuk pranon kërkesën
Sot Gjykata e Lartë s'ka pranuar kërkesën e Emiljano Shullazit për të shqyrtuar lirimin e tij.

Gjykata e Shkallës së Parë dhe ajo e Apelit kanë vendosur masën e sigurisë ndaj Shullazit dhe dy personave të tjerë të arrestuar bashkë me të.

Me rrëzimin e kërkesës së Shullazit, mbetet në fuqi masa e sigurisë “arrest me burg”. /albeu.com/


Shtuar më 09/06/2016, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori