E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Shukri Xhelili flet për skandalin: Skenar i pastër politik
Shukri Xhelili është prononcuar për herë të parë për mediet pas videoskandalit ku ai i kërkon seks një vajze 20 vjeçare në këmbim të vendit të punës.

Xhelili duke folur për "News 24" tha se videoja ishte një skenar i pastër politik.

"Video ishte një skenar i pastër politik. Ende nuk kam prova për ta vërtetuar diçka të tillë. Familja dhe miqtë po më mbështesin më tepër se kurrë", ka thënë Xhelili.

Ai ka shtuar se nuk priste komente të mira edhe nga ana e kundërshtarëve politikë. /Albeu.com/
Shtuar më 13/05/2016, ora 19:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori