Shtypi me makinë nënën e dy fëmijëve, kërkohen 10 vite burg për autorin
Prokuroria ka kërkuar dënimin me 10 vjet burg për Andrea Memollarin, i cili në muajin korrik të vitit 2016, shtypi me makinë qitësen e njohur Dhurata Prifti dhe përplasi dy fëmijët që ajo kishte pranë.

Ngjarja e rendë ndodhi në udhëkryqin afër Arkivës së Shtetit. I riu jo vetëm që nuk ndaloi, por kaloi me makinë sipër trupit të viktimës dhe u largua. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2017, ora 13:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori