Shtyhet sërish vendimi ndaj Habilajve
Gjyqi që po zjvillohet në ngarkim të Habiljave në Catania është shtyrë sërish. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga Italia.

Ndërkohë kjo është e disata herë radhazi që gjyqi ndaj tyre shtyhet.

Nderkohe Armando Koçerri ka kërkuar në seancë moslejimin e kamerave për shkak të problemeve që kanë shfaqur fëmijët e tij 5 dhe 6 vjeç në Vlorë. Koçerri ka kërkuar të mos shfaqet në media me fytyrë, ndërsa gjykata në seancat e kaluara pritet të marrë vendim për këtë kërkesë.
Shtuar më 29/05/2019, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori