Shtyhet per ne 17 shkurt seanca gjyqesore per Aldo Bumcin
Albeu.com
Shtyhet për në 17 shkurt seanca gjyqësore në ngarkim të ish-kreut të Bandës së Lushnjes, Aldo Bare. Seacna u shty me kërkesë të avokatit. Aldo Bare akuzohet për të paktën 15 vrasje të ndodhura ...
... në qytetin e Lushnjës, rrëmbim personi, shkatërrim prone, krijim organizate kriminale, si dhe trafik ndërkombëtar droge.
Shtuar më 10/02/2010, ora 17:48
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori