Shtyhet gjyqi ndaj Prengës për shkak të dëshmitarëve
Mungesa e 6 dëshmitarëve është bërë shkak që të shtyhej sot seanca e radhës gjyqësore në ngarkim të deputetit socialist, Armando Prenga.

Trupi gjykues ka deklaruar se personat në fjalë, do të thirren sërishseancën e ardhshme.

Deputeti Prenga akuzohet për "plagosje me armë zjarri" dhe "kanosje në dëm të personave të tjerë". /albeu.com/

Shtuar më 31/10/2016, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori