Shtrëngimi i ftohtë i duarve mes Metës dhe Ramës në Presidencë (VIDEO)
Ky është momenti kur Presidenti Ilir Meta ka mik pritur në Presidencë kryeministrin Edi Rama dhe kanë shtrënguar duart.

Gjatë ceremonisë së mbajtur në Kuvend ku Meta u betua, nuk pati një takim mes tyre.

Shtrëngimi i ‘ftohtë’ i duarve Meta-Rama, vjen pas një kohe të gjatë dhe sidomos gjatë fushatës ka pasur një retorike të ashpër. /albeu.com/


Shtuar më 24/07/2017, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori