Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavirus.

Gjendja e saj është e stabilizuar dhe është karantinuar në shtëpi ku po merr trajtim mjekësor.
Shtuar më 23/10/2020, ora 20:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori