SHQUP zyrtarisht seli e PD-së
Nga dita e sotme Shtëpia Qendrore e Ushtrisë do të jetë zyrtarisht selia e re e PD. Administrata e selisë blu do zhvendoset gradualisht, ndërkohë dje mësohet se ka filluar lëvizja e objekteve dhe lirimi i SHQUP. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2013, ora 13:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori