Shqiptarja i vjedh shumën e majme fqinjes greke por pendohet, çfarë tha në polici
Një grua shqiptare i ka vjedhur fqinjës së saj greke një shumë prej plot 10 mijë euro. Menjëherë pas këtij veprimi ajo është penduar.

Ngjarja ka ndodhur ditën e enjte në qytetin e Volos, ku gruaja shkoi në shtëpinë e 60 vjeçares, dhe duke qenë se ajo nuk ndodhej në banesë mori prej aty 10 mijë euro.

42-vjeçarja">42-vjeçarja u dërgua në komisariat ku ajo nuk pranoi se i kishte vjedhur paratë, por sot në mëngjes 60-vjeçarja greke ka deklaruar se, para se të shkonte në polici, 42-vjeçarja">42-vjeçarja shkoi në shtëpinë e saj dhe i dorëzoi të gjitha paratë.

Shtuar më 26/01/2020, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori